06:35
-
|
Όκλαντ Σίτι
Τιμ Ουέλινγκτον
|
|
|
07:00
-
|
Φουτζιέντα
Τοτσίγκι
|
|
|
07:00
-
|
Βανράουρε
Χόντα
|
|
|
07:00
-
|
Φουκουσίμα Γιουν.
Γιοκοχάμα SSC
|
|
|
07:00
-
|
Γκαϊνάρε Τοτόρι
Κάταλερ Τογιάμα
|
|
|
07:00
-
|
Σαγκαμιχάρα
Καγκοσίμα
|
|
|
07:00
-
|
Βέρσπα Όιτα
Ριούτσου Κεϊζάι
|
|
|
07:00
-
|
Ίγκα Κουνοίτσι (Γ)
Τζεφ Γιουν. Τσίμπα (Γ)
|
|
|
07:00
-
|
Ναγκάνο Παρσέιρο (Γ)
Βεγκάλντα Σεντάι (Γ)
|
|
|
07:00
-
|
Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς (Γ)
ΝΤΒ Μπελέζα (Γ)
|
|
|
07:00
-
|
Ουνόγκο Μπελ (Γ)
Αλμπιρέξ Νιγκάτα (Γ)
|
|
|
07:00
-
|
Μπιουάκο Σίγκα
Τοτσίγκι Ούβα
|
|
|
07:00
-
|
Οσάκα
Μπριομπέκα Ουραγιάσου
|
|
|
07:00
2436
|
Β-Βάρεν Ναγκασάκι
Ρενόφα Γιαμαγκούτσι
|
|
|
07:00
2437
|
Γιοκοχάμα
Θέσπα Κουσάτσου
|
|
|
07:00
2438
|
Καματάρε Σανούκι
Ροάσο Κουμαμότο
|
|
|
07:00
2440
|
Μίτο Χόλιχοκ
Κιότο Σανγκά
|
|
|
07:00
2443
|
Σιμίζου
Γκιράβανς Κιτ.
|
|
|
07:30
2406
|
Μπουσάν Ι Παρκ
Μπούτσεον 1995
|
|
|
08:00
-
|
Γκάμπα Οσάκα U23
FC Τόκιο U23
|
|
|
08:00
-
|
Όιτα Τρίνιτα
Γκρούλα Μοριόκα
|
|
|
08:00
2404
|
Γκιέονγκαμ
Νταεγού
|
|
|
08:00
2407
|
Νταετζεόν Χάνα Σίτιζεν
Χαμέλ
|
|
|
08:00
2439
|
Φατζιάνο Οκαϊάμα
Ζβάιγκεν Καναζάβα
|
|
|
08:00
2442
|
Σερέσο Όσακα
Μοντ. Γιαμαγάτα
|
|
|
08:00
2444
|
Ματσουμότο Γιαμάγκα
Εχίμε
|
|
|
08:30
-
|
Σίτιζεν
Γονγκ Τάι Σιν
|
|
|
08:30
-
|
Γουίνγκ Γι
Σάτιν
|
|
|
09:00
1558
|
Ουέλινγκτον Φοίνιξ
Σίδνεϊ
|
|
|
09:00
1559
|
Τζετζού Γιουνάιτεντ
Τζεονάμ Ντράγκονς
|
|
|
09:00
1560
|
Ίντσεον Γιουν.
Γκουανγκτζού
|
|
|
09:00
1561
|
Ποχάνγκ
Σουγόν
|
|
|
09:30
-
|
Γουέν Λονγκ
Ίστερν Σπορτς Κλαμπ
|
|
|
10:00
-
|
Ριούκιου
Ναγκάνο Παρσίρο
|
|
|
10:30
-
|
Λίπερ
Τούνγκ Σίνγκ
|
|
|
10:30
-
|
Ρεσούρσις Καπιτάλ
Κουν Τόνγκ
|
|
|
10:30
1562
|
Λιαολίνγκ Γουογίν
Τσανγκτσούν Γιατάι
|
|
|
11:00
-
|
Σχίντια Ταργκόβιστε
Αφουμάτι
|
|
|
11:00
1563
|
Γουέστερν Σίδνεϊ Γουόντερερς
Νιουκάστλ Τζετς
|
|
|
11:00
1564
|
Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν
Κανγκζού Μάιτι Λάιονς
|
|
|
11:15
2583
|
Βικτόρια Ζίσκοφ
Ούστι Ναντ Λαμπέμ
|
|
|
12:00
-
|
Βόλτερς Μαρικίνα
Γιουνάιτεντ Σίτι
|
|
|
12:00
2441
|
Τοκουσίμα Βόρτις
Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ
|
|
|
12:00
2587
|
Οξτέπεζ Κοσκετάου
Ορνταμπάσι
|
|
|
12:00
2588
|
Αστάνα
Ακτόμπε
|
|
|
12:00
2589
|
Ίρτις Παβλοντάρ
Καϊράτ Αλμάτι
|
|
|
12:30
-
|
Ρ&Φ ΦΚ
Γούφου Τάι Πο
|
|
|
13:00
-
|
Φλόρα Ταλίν ΙΙ
Νόμε Κάλιου ΙΙ
|
|
|
13:00
-
|
Τούλεβικ Βιλιάντι
Λεβάντια Ταλίν ΙΙ
|
|
|
13:00
-
|
Βάντρα Βάρπους
Μάαρντου Λινάμεσκοντ
|
|
|
13:00
1565
|
Θέλτα
Λα Κορούνια
|
|
|
13:00
1566
|
Βαγιαδολίδ
Ρεάλ Σαραγόσα
|
|
|
13:00
1567
|
Μαγιόρκα
Αλκορκόν
|
|
|
13:00
2595
|
Μέρσιν Ιντ. Γιουρ.
Μπαλικεσιρσπόρ
|
|
|
13:00
2778
|
Λέαλταντ
Φερόλ
|
|
|
13:00
2779
|
Οσασούνα Β'
Θέλτα Βίγκο Β
|
|
|
13:00
2780
|
Μαγιόρκα Β'
Κλαμπ Ντεπ. Ελντένσε
|
|
|
13:00
2781
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο Β'
Μενσαχέρο
|
|
|
13:00
2782
|
Φουενλαμπράδα
Γέρνικα
|
|
|
13:00
2783
|
Ράγιο Μαγιανταχόντα
Αμορεμπιέτα
|
|
|
13:00
2784
|
Ατλέτικο Μπαλεάρες
Μπανταλόνα
|
|
|
13:00
2785
|
Έμπρο
Λεβάντε Β'
|
|
|
13:00
2786
|
Γκάβα
Μπανταλόνα Φουτούρ
|
|
|
13:00
2787
|
Κόρδοβα Β
Ρεκρεατίβο Ουέλβα
|
|
|
13:00
2788
|
Μελίγια
Ρεάλ Χαέν
|
|
|
13:00
2789
|
Ατλέτικο Μάντσα
Ρεάλ Λινένσε
|
|
|
13:00
2790
|
Γρανάδα Β'
Μαρμπέγια
|
|
|
13:15
1568
|
Βαρζίμ
Πορτιμονένσε
|
|
|
13:15
2791
|
Σοκοελάμος
Ρεαλ Σοσιεδάδ Β'
|
|
|
13:15
2792
|
Λα Ρόντα
Βιγιανοβένσε
|
|
|
13:30
1570
|
Ουντινέζε
Πεσκάρα
|
|
|
13:30
1571
|
Ναϊμέγκεν
Φίτεσε
|
|
|
13:30
1572
|
Καρντεμίρ Καραμπόκ
Μπασακσεχίρ
|
|
|
13:30
2402
|
Καπάζ
Σαμαξί
|
|
|
14:00
-
|
Αβάρτα
Φρεμ
|
|
|
14:00
-
|
Κολχέτι Πότι
Σιόνι Μπολνίσι
|
|
|
14:00
-
|
Σαμτρέντια
Ιμπέρια 1999
|
|
|
14:00
-
|
Λοκομοτίβ Τιφλίδας
Τσικχούρα Σακίρ
|
|
|
14:00
-
|
Ζνάμια Τρούντα
Ντολγκοπρίντι
|
|
|
14:00
-
|
Τσερτανόβο
Καλούγκα
|
|
|
14:00
-
|
Ντιναμό Μπρζανσκ
Σαλιούτ Μπελγκορόντ
|
|
|
14:00
-
|
Λουφτετάρι Γκιροκάστερ
ΚΦ Τίρανα
|
|
|
14:00
-
|
Ηλυσιακός
Πανθηραϊκός
|
|
|
14:00
-
|
Θίστιντ
ΒΣΚ Αάρχους
|
|
|
14:00
-
|
Λάντα Τογκλιάτι
Τσελιάμπινσκ
|
|
|
14:00
-
|
Βιλάζνια
Τεούτα Ντούρες
|
|
|
14:00
-
|
Ζενίτ Ίζχεβσκ
Ντιναμό Κιρόφ
|
|
|
14:00
1573
|
Χόρσενς
Ράντερς
|
|
|
14:00
1574
|
Ασάνε
Σάντνες Ουλφ
|
|
|
14:00
1575
|
Γιέρβ
Κρίστιανσουντ
|
|
|
14:00
1576
|
Μιοντάλεν
Κφουμ Όσλο
|
|
|
14:00
1577
|
Ουλενσάκερ Κίζα
Ρανχάιμ
|
|
|
14:00
1578
|
Ράουφος
Λεβάνγκερ
|
|
|
14:00
1579
|
Σάντεφιορντ
Μπρίνε
|
|
|
14:00
1580
|
Φρέντρικσταντ
Κόνγκσβινγκερ
|
|
|
14:00
1581
|
Χοντ
Στρόμεν
|
|
|
14:00
1582
|
Σεντ Τζόνστον
Νταντί
|
|
|
14:00
2410
|
Φρέμαντ Αμαγκέρ
Νίκομπινγκ
|
|
|
14:00
2411
|
Νάεστβεντ
Χέλσινγκορ
|
|
|
14:00
2412
|
Σκίβε
Ροσκίλντε
|
|
|
14:00
2413
|
AB Γκλαντσάξε
Κέγκε
|
|
|
14:00
2414
|
Βέιλε
Βεντσάισελ
|
|
|
14:00
2466
|
Μπελσίνα Μπόμπρουισκ
Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ
|
|
|
14:00
2467
|
Μπαρανοβίτσι
Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ
|
|
|
14:00
2468
|
Γκόμελ
Σμοργκόν
|
|
|
14:00
2473
|
Γκριφ Βεϊχερόβο
Σιάρκα Τάρνονμπζεγκ
|
|
|
14:00
2600
|
Ουράρτου
Πιούνικ Γερεβάν
|
|
|
14:00
2768
|
Ολεξάντρια
Ντιναμό Κιέβου
|
|
|
14:15
-
|
Νασάτζι Μαζανταράν
Κόνεχ Μπι Κόνεχ
|
|
|
14:30
-
|
Αλερχάιλιγκεν
ATSV Βόλφσμπεργκ
|
|
|
14:30
-
|
Σριβιτζάγια
Περσίγια Τζακάρτα
|
|
|
14:30
-
|
Μάλαβαν Μπάνταρ
Μπαντράν Τεχεράνης
|
|
|
14:30
-
|
Ραχ Αχάν
Σεπιντρούντ Ραστ
|
|
|
14:30
-
|
Γκολ Γκοχάρ
Εστεγκλάλ Αχβάζ
|
|
|
14:30
-
|
Γκολ Ρέιχαν Άλμπορζ
Μες Ραφσαντζάν
|
|
|
14:30
-
|
Λετζιόν Μαχάτσκαλα
Σπαρτάκ Βλαντικαφκάς
|
|
|
14:30
-
|
Φαχρ Σεπάσι
Κέιμπαρ Κοραμαμπάντ
|
|
|
14:30
-
|
Γιεζέρο
Τσελίκ Νίκσιτς
|
|
|
14:30
-
|
Μπεράνε
Ιμπάρ
|
|
|
14:30
-
|
Ιγκάλο
Μπράτστβο Τσιγιέβνα
|
|
|
14:30
-
|
ΚΟΜ Ποντγκόριτσα
Ραντνίσκι Μπεράνε
|
|
|
14:30
-
|
Μόρναρ Μπαρ
Τσετίνιε
|
|
|
14:30
1583
|
Άουε
Ουνιόν Βερολίνου
|
|
|
14:30
1584
|
Μπραουνσβάιγκ
Γκρόιτερ Φιρτ
|
|
|
14:30
1585
|
Νυρεμβέργη
Αννόβερο
|
|
|
14:30
2630
|
Νοϊστρέλιτζ
Κότμπους
|
|
|
14:30
2631
|
Ντιναμό Βερολίνου
Σχόνμπεργκ
|
|
|
14:30
2632
|
Ουνιόν Φουρστενβάλντε
ΦΣΒ 63 Λουκενβάλντε
|
|
|
14:30
2633
|
Μεουσέλβιτζ
Λειψία ΙΙ
|
|
|
14:30
2634
|
Μπέρλινερ
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ
|
|
|
14:35
-
|
Γκουανγκτσού Εβεργκράντε
Γιάνμπιαν
|
|
|
14:35
1587
|
Ζετζιάνγκ Γκριντάουν
Σανγκάη Σενχούα
|
|
|
14:45
-
|
Βίτοσα
Πόμορι
|
|
|
14:45
-
|
Νίκη Βόλου
Ένωση Απολλώνιου Ιστιαίας
|
|
|
14:45
1588
|
Γιούνγκ Μπόις
Γκρασχόπερς
|
|
|
15:00
-
|
ΠΚ-35
Ίντερ Τούρκου
|
|
|
15:00
-
|
Καβάλα
Δόξα Δράμας
|
|
|
15:00
-
|
Θύελλα Ραφήνας
Ιωνικός
|
|
|
15:00
-
|
Ναφτ Μάσζεντ
Αλουμινιούμ Αράκ
|
|
|
15:00
-
|
ΑΦΚ Λέοπαρντς
Γκορ Μαχία
|
|
|
15:00
-
|
Τσεμέλι Σούγκαρ
Πόστα Ρέιντζερς
|
|
|
15:00
-
|
Θίκα Γιουνάιτεντ
Ουσούρου
|
|
|
15:00
-
|
Τούσκερ
Ναϊρόμπι Σίτι Σταρς
|
|
|
15:00
-
|
Γουέστερν Στίμα
Ουλίνζι Στάρς
|
|
|
15:00
-
|
Ανγκουσχτ Νάζραν
Ρότορ Βολγκογκράντ
|
|
|
15:00
-
|
Μακεδονικός Φούφας
Απόλλων Παραλιμνίου
|
|
|
15:00
-
|
Πιερικός
Ολυμπιακός Βόλου
|
|
|
15:00
-
|
ΠΑΟ Βάρδας
Παναχαϊκή
|
|
|
15:00
-
|
ΑΕΕΚ ΣΥΝ.ΚΑ
Άγιος Ιερόθεος
|
|
|
15:00
-
|
Φεριζάι
Λάπι
|
|
|
15:00
-
|
Σουβορόβο
Ντοροστόλ
|
|
|
15:00
-
|
Λαγκαδάς
Απόλλων Πόντου
|
|
|
15:00
-
|
Φωστήρας
ΑΕ Ερμιονίδας
|
|
|
15:00
-
|
Άβανγκαρντ Κουρσκ
Λέον Σάτουρν Ραμενσκόγιε
|
|
|
15:00
-
|
Βιτιάζ Ποντόλσκ
Τορπέντο Μόσχας
|
|
|
15:00
-
|
Τσάικα
Τσερνομόρετς Νοβοροσίσκ
|
|
|
15:00
-
|
Αλμωπός Αριδαίας
Καμπανιακός
|
|
|
15:00
-
|
Ρήγας Φεραίος
Απόλλων Λάρισας
|
|
|
15:00
-
|
ΑΟ Θήβα
Παναργειακός ΑΠΟ
|
|
|
15:00
-
|
Εθνικός Πειραιώς
Ερμής Ζωνιανιών
|
|
|
15:00
-
|
Ιρανγιαβάν Μπουσέχρ
Παρς Τζονούμπι Τζαμ
|
|
|
15:00
-
|
Ντνεπρ Σμόλενσκ
Κολόμνα
|
|
|
15:00
-
|
Νόστα Νοβοτρόιτσκ
Σίζραν
|
|
|
15:00
-
|
ΑΕ Ποντίων Κατερίνης
Νέστος Χρυσούπολης
|
|
|
15:00
-
|
Νάουσα
ΑΟ Καρδιάς
|
|
|
15:00
-
|
Ορφέας Ξάνθης
Εορδαϊκός
|
|
|
15:00
-
|
Αμβρακία Κωστακιών
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου
|
|
|
15:00
-
|
Εθνικός Φιλιππιάδας
Αστέρας Πετριτή
|
|
|
15:00
-
|
Πύδνα Κίτρους
ΑΕ Καραϊσκάκης
|
|
|
15:00
-
|
Τηλυκράτης
Διαγόρας Σεβαστής
|
|
|
15:00
-
|
Αχαϊκή
Αστέρας Αμαλιάδας Πανοπ.
|
|
|
15:00
-
|
Δόξα Μεγαλόπολης
ΑΟ Λουτρακίου
|
|
|
15:00
-
|
Ζευγολατιό
Παναρκαδικός
|
|
|
15:00
-
|
Προοδευτική
Τριγλία Ραφήνας
|
|
|
15:00
-
|
Τζιλάνι
Χατζβάλια
|
|
|
15:00
-
|
Τρέπσα 89
Μπέσα Πέτζε
|
|
|
15:00
-
|
Ντομοντεντόβο Μόσχας
Ντιναμό Μόσχας 2
|
|
|
15:00
-
|
Ντρούζμπα Μαϊκόπ
Κούμπαν 2 Κράσνονταρ
|
|
|
15:00
-
|
Μπουκοβίνα Τσερνίβτσι
Τσερκάσκι Ντνίπρο
|
|
|
15:00
1589
|
Σεντ Πόλτεν
Σάλτσμπουργκ
|
|
|
15:00
1590
|
Σλόβαν Λίμπερετς
Χράντετς Κράλοβε
|
|
|
15:00
1591
|
VPS Βάσα
Λάχτι
|
|
|
15:00
1592
|
Ελσίνκι
Σεϊναγιοέν
|
|
|
15:00
1593
|
Κουόπιο
Κέμι
|
|
|
15:00
1594
|
Μάριεχαμν
Ίλβες
|
|
|
15:00
1596
|
Ροβανιέμι
Χέλσινγκφορς
|
|
|
15:00
2446
|
ΦΚ Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
|
|
|
15:00
2455
|
Μάιντζ ΙΙ
Ρέγκενσμπουργκ
|
|
|
15:00
2457
|
Βέρντερ Βρέμης Β
Έρφουρτ
|
|
|
15:00
2477
|
Ρίγα
BFC Νταουγκάβπιλς
|
|
|
15:00
2526
|
Στομίλ Ολστζίν
Κλούκσμπορκ
|
|
|
15:00
2635
|
Σβαμούνχνεν
Ουντερφοχρίνγκ
|
|
|
15:00
2636
|
Μέπεν
VFB Όλντενμπουργκ
|
|
|
15:00
2638
|
Λούμπεκ
Αννόβερο ΙΙ
|
|
|
15:00
2639
|
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ
Νυρεμβέργη ΙΙ
|
|
|
15:00
2640
|
TSV 1860 Ρόζενχαιμ
Βάκερ Μπουργκχάουζεν
|
|
|
15:00
2641
|
Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ
Λούπο Μαρ. Βόλφσμπουργκ
|
|
|
15:05
2642
|
Καρλ Τσάις Ιένα
Βάκερ Νορντχάουζεν
|
|
|
15:05
2643
|
Μπάμπελσμπεργκ
Βικτόρια Βερολίνου
|
|
|
15:30
-
|
Μπρεγκάνλικα Κράουν
Πέλιστερ
|
|
|
15:30
-
|
Γκιόρτσε Πετρόφ
Ρένοβα
|
|
|
15:30
-
|
Πομπέντα
Σίλεκς Κράτοβο
|
|
|
15:30
-
|
Ραμποτνίσκι
Σκούπι
|
|
|
15:30
-
|
Σκεντίγια
Βαρντάρ
|
|
|
15:30
-
|
Αλ Αχέντ
Ρασίνγκ Μπεϊρούτ
|
|
|
15:30
-
|
Τρίπολη ΣΚ
Σάλαμ Ζγκάρντα
|
|
|
15:30
-
|
Ντινάμο Βράνιε
Ίντιζα
|
|
|
15:30
-
|
Αλκή Ορόκλινη
Ένωση Νέων Παρεκκλησιάς
|
|
|
15:30
-
|
Ραντνίσκι Πίροτ
Μπι Σι Κέι
|
|
|
15:30
1597
|
Μάντσεστερ Σίτι
Σαουθάμπτον
|
|
|
15:30
1598
|
Κλαμπ Μπριζ
Άντερλεχτ
|
|
|
15:30
1599
|
Χρόνινγκεν
Άλκμααρ
|
|
|
15:30
1600
|
Φέγενορντ
Άγιαξ
|
|
|
15:30
2662
|
Κατανζάρο
Μέλφι
|
|
|
15:30
2663
|
Κατάνια
Λέτσε
|
|
|
15:30
2664
|
Λούπα Ρόμα
Τζιάνα Ερμίνιο
|
|
|
15:30
2665
|
Φόντι
Σιρακούσα Κάλσιο
|
|
|
15:30
2666
|
Προ Πιατσένζα
Βιτερμπέσε
|
|
|
15:30
2667
|
Βίρτους Φρανκάβιλα
Βιμπονέσε
|
|
|
15:30
2668
|
Ακράγας
Ταράντο
|
|
|
15:30
2669
|
Όλμπια
Αλεσάντρια
|
|
|
15:30
2670
|
Ρενάτε
Ποντεντέρα
|
|
|
15:30
2671
|
Λουκέζε
Πράτο
|
|
|
16:00
-
|
Λίβερπουλ U23
Έβερτον U23
|
|
|
16:00
-
|
Σάντερλαντ U23
Ρέντινγκ U23
|
|
|
16:00
-
|
Ίνφονετ ΙΙ
Ίντα Βιρούμα Αλάιανς
|
|
|
16:00
-
|
Βέλγιο (Γ)
Ρωσία (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Ντιναμό Τιφλίδας
ΦΚ Τσκχινβάλι
|
|
|
16:00
-
|
Πέμπβρο
Σλιέμα
|
|
|
16:00
-
|
Νίζνι Νοβγκόροντ
Βόλγα Ουλιανόβσκ
|
|
|
16:00
-
|
Νόρκεπινγκ
Φάλκενμπεργκ
|
|
|
16:00
-
|
Πιτέα
Ουμέα
|
|
|
16:00
-
|
Αλ Ορούμπα ΣΚ
Μουσκάτ Κλαμπ
|
|
|
16:00
-
|
Αλ Ρουστάκ
Αλ Σούβαϊκ
|
|
|
16:00
-
|
Λουντογκόρετς Β
Μπότεφ Βράτσα
|
|
|
16:00
-
|
Καριάνα Έρντεν
Μπντιν Βίντιν
|
|
|
16:00
-
|
ΚΟΜ Μπερκοβίτσα
Γιάντρα 2019 Γκάμπροβο
|
|
|
16:00
-
|
Παβλικένι
Πάρβα Ατόμνα
|
|
|
16:00
-
|
Σεβλιέβο
Παρτιζάν Τσέρβεν Μπριάγκ
|
|
|
16:00
-
|
Τριάβνα
Λίτεξ Λόβετς
|
|
|
16:00
-
|
Μπαλκάν Μπότεβγκραντ
Βελμπάζντ
|
|
|
16:00
-
|
Χεμπάρ Παζάρντζικ
Γκερμανέα
|
|
|
16:00
-
|
Πίριν Γκότσε Ντέλτσεφ
Μπότεφ Ιχτίμαν
|
|
|
16:00
-
|
Πίριν Ράζλογκ
Τσάβνταρ Έτροπολ
|
|
|
16:00
-
|
Βίχρεν
Στρούμσκα Σλάβα
|
|
|
16:00
-
|
Άφιπς FC
ΦΚ Σότσι
|
|
|
16:00
-
|
Ντιναμό Σταβροπόλ
Μάσιουκ ΚΜΒ
|
|
|
16:00
-
|
Μιζίγια 2005
Ακαντέμικ Σβίστοβ
|
|
|
16:00
-
|
Βίχαρ Σλαβγιανόβο
Γιουβέντους Μαλτσίκα
|
|
|
16:00
-
|
Ρίλσκι Σπόρτιστ
Σβομπόντα Πεστέρα
|
|
|
16:00
-
|
Τορπέντο Βλάντιμιρ
Πσκοβ-747
|
|
|
16:00
-
|
Βερέγια Στάρα Ζαγκόρα ΙΙ
'Ελχοβο
|
|
|
16:00
-
|
Στρογκίνο
Σπαρτάκ Κοστρόμα
|
|
|
16:00
1601
|
Καέν
Σεντ Ετιέν
|
|
|
16:00
1602
|
Ηρακλής
Ατρόμητος
|
|
|
16:00
1603
|
Αταλάντα
Ίντερ
|
|
|
16:00
1604
|
Έμπολι
Κιέβο
|
|
|
16:00
1605
|
Κάλιαρι
Φιορεντίνα
|
|
|
16:00
1606
|
Κροτόνε
Νάπολι
|
|
|
16:00
1607
|
Τορίνο
Λάτσιο
|
|
|
16:00
1608
|
Έρεμπρο
Χέλσινγκμποργκ
|
|
|
16:00
1610
|
Λιουνγκσκίλε
Ντέγκερφορς
|
|
|
16:00
1611
|
Συριάνσκα
Βάρναμο
|
|
|
16:00
1612
|
Ανκαρασπόρ
Κασίμπασα
|
|
|
16:00
2428
|
Οσίγιεκ
Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ
|
|
|
16:00
2451
|
Ζυρίχη
Σαφχάουζεν
|
|
|
16:00
2452
|
Βιλ 1900
Βίντερτουρ
|
|
|
16:00
2465
|
Ντιναμό Μπρεστ
Σλουτσκ
|
|
|
16:00
2469
|
Μπαρόκα
Πλάτινουμ Σταρς
|
|
|
16:00
2470
|
Ορλάντο Πάιρετς
Λαμοντβίλ Γκόλντεν Άροους
|
|
|
16:00
2596
|
Σαμσουνσπόρ
Αλτινορντού
|
|
|
16:00
2606
|
Ντιναμό Ζάγκρεμπ ΙΙ
Σολίν
|
|
|
16:00
2644
|
Ρέγκενσμπουργκ ΙΙ
Νταχάου 1865
|
|
|
16:00
2645
|
Χιλντεσχάιμ
Βέιτσε Φλένσμπουργκ
|
|
|
16:00
2646
|
Ντρόχτερσεν Ασέλ
Άιχεντε
|
|
|
16:00
2647
|
Έγκεστορφ
Άιντραχτ Μπραουνσβάιγκ II
|
|
|
16:00
2648
|
Χάνσα Λούνεμπουργκ
Άιντραχτ Νόρντερστεντ
|
|
|
16:00
2649
|
Σάλκε ΙΙ
Ροτ Βάις Άλεν
|
|
|
16:00
2650
|
Μπόσκο Μπάμπεργκ
Έλτερσντόρφ
|
|
|
16:00
2703
|
Τσέλικ Ζένιτσα
Ράντινκ Μπιτζελίνα
|
|
|
16:15
1613
|
Ρέιντζερς
Σέλτικ
|
|
|
16:15
2427
|
Ιράκ U19
Σαουδική Αραβία U19
|
|
|
16:30
-
|
Αμαζούλου
Στέλενμπος
|
|
|
16:30
-
|
Τατουίνε
ΚΣ Σφαξιέν
|
|
|
16:30
-
|
CS Ντον Μπόσκο
JS Μπαζάνο
|
|
|
16:30
-
|
Πρετόρια Γιουνιβερσίτι
Βίτμπανκ Σπερς
|
|
|
16:30
-
|
Ντόφιν Νουάρ
Βιρούνγκα
|
|
|
16:30
-
|
Γιόμο Κόσμος
Κέιπ Τάουν Ολ Σταρς
|
|
|
16:30
-
|
Καϊρουανέζ
Σίντι Μπούζιντ
|
|
|
16:30
-
|
Γκουαρντάνε
Εσπεράνς Σπ. Ζαρζίς
|
|
|
16:30
-
|
Ετουάλ Μετλαούι
Ολιμπίκ Μπέζα
|
|
|
16:30
1614
|
Λειψία
Βέρντερ Βρέμης
|
|
|
16:30
1615
|
Τρόμσο
Βαλερένγκα
|
|
|
16:30
1616
|
Λοκομοτίβ Μόσχας
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
|
|
|
16:30
2429
|
Λέχια Γκντάνσκ
Πιάστ Γκλίβιτσε
|
|
|
16:30
2707
|
Πούνε Σίτι
Τσεναγίν
|
|
|
17:00
-
|
Ντίφερντανζ 03
Ντουντελάνζ
|
|
|
17:00
-
|
Βαστέρας ΦΚ
Ακρόπολις
|
|
|
17:00
-
|
Λαντσκρόνα
Όντεβολντ
|
|
|
17:00
-
|
Ούτσικτενς
Μιάλμπι
|
|
|
17:00
-
|
Δε Νιου Σεντς
Νιουτάουν
|
|
|
17:00
-
|
Περσικάμπο 1973
Σέμεν Πάντανγκ
|
|
|
17:00
-
|
Ζενές Ες
Βικτόρια Ροσπόρτ
|
|
|
17:00
-
|
Ρασίνγκ Ουνιόν
Ρούμελαντζ
|
|
|
17:00
-
|
Χαμ Μπενφίκα
Φόλα Ες
|
|
|
17:00
-
|
Ούνα Στράσεν
Πρόγκρες Νιεντερκόρν
|
|
|
17:00
-
|
Αρμαβίρ
ΣΚΑ Ροστόφ
|
|
|
17:00
-
|
Ριαζάν
Μέταλουργκ Λίπετσκ
|
|
|
17:00
-
|
Ζενές Κανάχ
Μοντόρφ
|
|
|
17:00
1569
|
Βιζέλα
Πόρτο Β
|
|
|
17:00
1617
|
Οντένσε
Κοπεγχάγη
|
|
|
17:00
1618
|
Λουκέρνη
Σεντ Γκάλεν
|
|
|
17:00
1619
|
Λωζάνη
Σιόν
|
|
|
17:00
1620
|
Αλμερία
Ταραγόνα
|
|
|
17:00
2403
|
Λόμελ
Αντβέρπ
|
|
|
17:00
2471
|
Αμπερίστγουιθ Τάουν
Λαντούντνο
|
|
|
17:00
2472
|
Κόναχ Κουέι Νόμαντς
Κάρντιφ Μετροπόλιταν
|
|
|
17:00
2769
|
Ολιμπίκ Ντόνετσκ
Ζόρια Λουγκάνσκ
|
|
|
17:00
2793
|
Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β
Ποντεβέδρα
|
|
|
17:00
2830
|
Φαρ Ραμπάτ
Βιντάντ Καζαμπλάνκα
|
|
|
17:00
2831
|
Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ.
Ολιμπίκ Ντε Σάφι
|
|
|
17:15
-
|
Αλ Νάχντα Κλαμπ
Αλ Σαμπάμπ Σέεμπ
|
|
|
17:15
1621
|
Σεβίλλη
Ατλέτικο Μαδρίτης
|
|
|
17:30
-
|
GD Ιντερκλούμπε
Πριμέιρο Ντε Αγκόστο
|
|
|
17:30
-
|
Πέτρο Λουάντα
Προγκρέσο Ασοσιασάο
|
|
|
17:30
-
|
Σαγκράντα Εσπεράνσα
Ρεκρεατίβο Ντο Λιμπόλο
|
|
|
17:30
-
|
Αβιασάο
Μπενφίκα Ντε Λουάντα
|
|
|
17:30
-
|
Ντεσπορτίβο Ουίλα
Προγκρέσο Λούντα Σουλ
|
|
|
17:30
-
|
Πορσελάνα
Ρεκρεατίβο Ντα Κάαλα
|
|
|
17:30
-
|
Πριμέιρο Ντε Μάιο
Ακαντέμικα Λομπίτο
|
|
|
17:30
-
|
Αλ Σαμάλ
Αλ Ράιαν II
|
|
|
17:30
-
|
Ουμ Σαλάλ II
Ελ Ζάις II
|
|
|
17:30
1622
|
Ραπίντ Βιέννης
Αούστρια Βιέννης
|
|
|
17:30
2620
|
Σλάβια Σόφιας
Πιρίν Μπλαγκόεβγκραντ
|
|
|
17:30
2672
|
Πιστοϊέζε
Κόμο
|
|
|
17:30
2673
|
Τουτοκουόιο
Κρεμονέζε
|
|
|
17:30
2674
|
Μεσίνα
Κασερτάνα 1908
|
|
|
17:30
2675
|
Παγκανέζε
Γιούβε Στάμπια
|
|
|
17:30
2794
|
Τουντελάνο
Παλένσια Μπαλονπάι
|
|
|
17:45
1623
|
Χέρενφεν
Χέρακλες
|
|
|
17:55
2475
|
Ρούνταρ Βελένζε
Ολίμπια Λιουμπλιάνα
|
|
|
18:00
-
|
Ριέκα
Ίντερ Ζάπρεζιτς
|
|
|
18:00
-
|
Μας Μαχρίμπ
Ουνιόν Σπορτίβ Σίντι Κάσεμ
|
|
|
18:00
-
|
Βάσαλουντς
Μπράγκε
|
|
|
18:00
-
|
Χουσκβάρνα
Όσκαρσαμνς ΑΪΚ
|
|
|
18:00
-
|
Ράζα Μπένι Μελάλ
ΑΣ Σάλε
|
|
|
18:00
1624
|
Τσέλσι
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
|
|
|
18:00
1625
|
Μετς
Νις
|
|
|
18:00
1626
|
ΑΕ Ζακακίου
ΑΕΚ Λάρνακας
|
|
|
18:00
1627
|
Άβες
Φρεαμούντε
|
|
|
18:00
1628
|
Ακαντέμικο Βίσεου
Ακαδέμικα
|
|
|
18:00
1629
|
Κόβα Πιεντάντε
Βιτόρια Γκιμαράες Β'
|
|
|
18:00
1630
|
Μπενφίκα Β'
Πεναφιέλ
|
|
|
18:00
1631
|
Μπράγκα Β
Σάντα Κλάρα
|
|
|
18:00
1632
|
Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β΄
Λεϊσόες
|
|
|
18:00
1633
|
Φαμαλικάο
Ουνιάο Μαδέιρα
|
|
|
18:00
1634
|
Φάφε
Κοβίλια
|
|
|
18:00
1635
|
Μορεϊρένσε
Ρίο Άβε
|
|
|
18:00
2422
|
Πολιτέχνικα Ιάσι
Βολουντάρι
|
|
|
18:00
2464
|
Μπάτε Μπορίσοφ
Σλάβια Μοζίρ
|
|
|
18:00
2476
|
Πάλο Λιρότ
Κλούμπι 04
|
|
|
18:00
2795
|
Κορούξο
Κάουνταλ Ντεπορτίβο
|
|
|
18:00
2796
|
Αλκογιάνο
Γέιδα
|
|
|
18:00
2797
|
Κορνεγιά
Βαλένθια Β
|
|
|
18:00
2798
|
Ελ Εχίντο 2012
Χουμίγια
|
|
|
18:00
2799
|
Λινάρες
Ρεάλ Μούρθια
|
|
|
18:00
2800
|
Μπόιρο
Αραντίνα
|
|
|
18:00
2801
|
Πονφεραντίνα
Σανταντέρ
|
|
|
18:00
2802
|
Μπούργος
Ιθάρα
|
|
|
18:15
-
|
Χιμπέρνιανς
Σεντ Άντρεους
|
|
|
18:15
1636
|
Λεβαδειακός
Παναιτωλικός
|
|
|
18:15
2445
|
ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΕΛ
|
|
|
18:30
1637
|
Σάλκε
Μάιντζ
|
|
|
18:30
1638
|
Χάκεν
Κάλμαρ
|
|
|
18:30
1639
|
Χάμαρμπι
Έλφσμποργκ
|
|
|
18:30
1640
|
Άνγκελχολμς
ΑΦΚ Εσκίλστουνα
|
|
|
18:30
1641
|
Τρέλεμποργκ
Βάρμπεργκ Μπόις
|
|
|
18:30
2803
|
Λα Όγια Λόρκα
Ατλέτικο Σανλουκένο
|
|
|
18:30
2804
|
Μέριδα
Εξτρεμαδούρα
|
|
|
18:30
2805
|
Σεστάο Ρίβερ
Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες
|
|
|
18:30
2838
|
Σπαρτάκ Τρνάβα
Ντουνάισκα Στρέντα
|
|
|
18:45
2474
|
Κατοβίτσε
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
|
|
19:00
-
|
Κλαμπ Αφρικέν
Γκαμπεσιέν
|
|
|
19:00
-
|
Φάντζα
Σοχάρ
|
|
|
19:00
1642
|
Γκενκ
Σιντ Τρούιντεν
|
|
|
19:00
1643
|
Μπρόντμπι
Άαρχους
|
|
|
19:00
1644
|
Κάντιθ
Ουκάμ Μούρθια
|
|
|
19:00
1645
|
Μιράντες
Λεβάντε
|
|
|
19:00
1646
|
Μπολόνια
Σασσουόλο
|
|
|
19:00
1647
|
Άρης Λεμεσού
ΑΕ Λεμεσού
|
|
|
19:00
1648
|
Λίλεστρομ
Σταρτ
|
|
|
19:00
1649
|
Ρόζενμποργκ
Οντ
|
|
|
19:00
1650
|
Χάουγκεσουντ
Μπόντο Γκλιμτ
|
|
|
19:00
1651
|
Κρασνοντάρ
Άμκαρ
|
|
|
19:00
1652
|
Μπεσίκτας
Αντάλιασπορ
|
|
|
19:00
1653
|
Βικτόρια Πλζεν
Σπάρτα Πράγας
|
|
|
19:00
2430
|
Γιαγκελόνια
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
|
|
|
19:00
2597
|
Γκεζτεπέ
Εσκισέχιρσπορ
|
|
|
19:00
2705
|
Αλ Νασρ Ντουμπάι
Αλ Αΐν
|
|
|
19:00
2806
|
Μπαρακάλντο
Ναβαλκαρνέρο
|
|
|
19:00
2807
|
Χέρκουλες
Πρατ
|
|
|
19:00
2808
|
Σαν Φερνάντο
Καρταχένα
|
|
|
19:00
2809
|
Ατλέτικο Σαγκουντίνο
Εσπανιόλ Β'
|
|
|
19:00
2810
|
Τολέντο Σαντ
Ρεάλ Ουνιόν
|
|
|
19:00
2832
|
Μπερκάνε
Σαμπάμπ Άτλας Κενίφρα
|
|
|
19:00
2849
|
Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες
Κομερσιάντες Ούνιδος
|
|
|
19:00
2850
|
Σπορτ Χουανκάγιο
Αλιάνσα Ατλέτικο
|
|
|
19:00
2898
|
Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε
Αούκας
|
|
|
19:15
2423
|
Μπάχρεϊν U19
Βιετνάμ U19
|
|
|
19:30
-
|
Ζίρκα Κιροβόχαρντ
Σαχτάρ Ντόνετσκ
|
|
|
19:30
-
|
Ελβετία U17
Νησιά Φερόε U17
|
|
|
19:30
1654
|
Βιγιαρεάλ
Λας Πάλμας
|
|
|
19:30
1655
|
Μάλαγα
Λεγκανές
|
|
|
19:30
2676
|
Ρομπούρ Σιένα
Πιατσέντζα
|
|
|
19:30
2677
|
Ρασίνγκ Κλαμπ Ρόμα
Καραρέζε
|
|
|
19:30
2770
|
Τσερνομόρετς Οδησσού
Βόρσκλα Πολτάβα
|
|
|
19:30
2869
|
Ποπαγιάν
Ρεάλ Καρταγένα
|
|
|
19:40
-
|
Αλ Κχόρ II
Αλ Βάκρα ΙΙ
|
|
|
19:40
-
|
Αλ Μαρκίγια
Λεκβίγια ΙΙ
|
|
|
20:00
-
|
Μακαρά
Ιμπαμπούρα
|
|
|
20:00
1656
|
Χιμνάσια Λα Πλάτα
Ουρακάν
|
|
|
20:00
1657
|
Ανόρθωση
Ερμής Αραδίππου
|
|
|
20:00
1658
|
Πούμας
Τίγκρες
|
|
|
20:00
1659
|
Εστορίλ
Βιτόρια Γκιμαράες
|
|
|
20:00
2621
|
Βερέγια
Νεφτοχίμικ
|
|
|
20:00
2899
|
Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο
Ντεπορτίβο Κουένκα
|
|
|
20:00
2900
|
Ντελφίν
Λίγκα Ντε Κίτο
|
|
|
20:00
2910
|
Λεόνες Νέγκρος
Ντοράντος
|
|
|
20:00
2913
|
Καρταχίνες
Μουνισιπάλ Λιμπέρια
|
|
|
20:30
1660
|
Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ
|
|
|
20:30
2448
|
Τάργκο Μούρες
Στεάουα Βουκουρεστίου
|
|
|
20:45
-
|
ΗΠΑ (Γ)
Ελβετία (Γ)
|
|
|
20:45
-
|
Σπορτ Άνκας
Σπορτ Βικτόρια
|
|
|
21:00
-
|
Ντεπορτίβο Μαλακατέκο
Μίκτλαν
|
|
|
21:00
-
|
Αλιάνσα Ουνιβερσιδάδ
Λος Καϊμάνες
|
|
|
21:00
1661
|
Έουπεν
Γάνδη
|
|
|
21:00
1662
|
Σταντάρ Λιέγης
ΣΚ Μπέβερεν
|
|
|
21:00
1663
|
Ντάνταλκ
Μποέμιαν
|
|
|
21:00
1664
|
Οβιέδο
Τενερίφη
|
|
|
21:00
1665
|
Σογκντάλ
Στρομσγκόντσετ
|
|
|
21:00
2851
|
Χουάν Άουριτς
Ντεπορτίβο Μουνισιπάλ
|
|
|
21:15
2833
|
Ντίφα Χασάνι
Ολιμπίκ Χουρίμπγκα
|
|
|
21:30
2405
|
Ζάμαλεκ
Μαμελόντι Σαντάουνς
|
|
|
21:30
2678
|
Ρέτζιο Καλάμπρια
Ματέρα
|
|
|
21:30
2679
|
Φιντελίς Άντρια
Κοζέντσα
|
|
|
21:30
2680
|
Φότζια
Μονόπολι
|
|
|
21:45
1666
|
Παρί Σεν Ζερμέν
Μαρσέιγ
|
|
|
21:45
1667
|
Ρεάλ Μαδρίτης
Αθλέτικ Μπιλμπάο
|
|
|
21:45
1668
|
Ρόμα
Παλέρμο
|
|
|
22:00
-
|
Ατλέτικο Ελ Βίγια
Μετροπολιτάνος
|
|
|
22:00
1669
|
Μπάνφιλντ
Βελέζ Σάρσφιλντ
|
|
|
22:00
1670
|
Ροζάριο Σέντραλ
Νιούελς Ολντ Μπόις
|
|
|
22:00
1671
|
Τίγκρε
Ουνιόν Σάντα Φε
|
|
|
22:00
1672
|
Βιτόρια Μπαΐα
Κρουζέιρο
|
|
|
22:00
1673
|
Γκρέμιο
Ιντερνασιονάλ
|
|
|
22:00
1674
|
Παλμέιρας
Σπορτ Ρεσίφε
|
|
|
22:00
1675
|
Φλαμένγκο
Κορίνθιανς
|
|
|
22:00
2859
|
Πλάζα Κολόνια
Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ
|
|
|
22:00
2860
|
Μοντεβιδέο Γουόντερερς
Σουντ Αμέρικα
|
|
|
22:00
2861
|
Ντανούμπιο
Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ
|
|
|
22:00
2875
|
Γκουαμπίρα Μοντέρο
Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε
|
|
|
22:00
2876
|
Πετρολέρο
Χόρχε Βίλστερμαν
|
|
|
22:00
2891
|
Μπόκα Ουνίδος
Χιμνάσια Χουχούι
|
|
|
22:00
2892
|
Γκιγιέρμο Μπράουν
Σαν Μάρτιν Τουκουμάν
|
|
|
22:00
2893
|
Σανταμαρίνα
Γιουβεντούδ Ούνιδα
|
|
|
22:15
1676
|
Μπελενένσες Σαντ
Μπενφίκα
|
|
|
22:30
-
|
Ατλέτικο Σοκόπο
ΑΚ. Πουέρτο Καμπέλο
|
|
|
23:00
-
|
Λίγκα Ντε Λόχα
Ντεπορτίβο Κίτο
|
|
|
23:00
-
|
Τζουτικάλπα
Ονδούρα Προγκρέσο
|
|
|
23:00
-
|
Σπορτ Μπόις
Ακαντέμια Καντολάο
|
|
|
23:00
-
|
Έντμοντον
Τζάκσονσβιλ Αρμάντα
|
|
|
23:00
1678
|
Βανκούβερ Γουάιτκαπς
Πόρτλαντ Τίμπερς
|
|
|
23:00
1679
|
Κολοράντο Ράπιντς
Ντιναμό Χιούστον
|
|
|
23:00
1680
|
Λος Άντζελες Γκάλαξι
Ντάλας
|
|
|
23:00
1681
|
Νιου Γιόρκ Σίτι
Κολόμπους Κρου
|
|
|
23:00
1682
|
Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
|
|
23:00
1683
|
Ορλάντο Σίτι
DC Γιουνάιτεντ
|
|
|
23:00
1684
|
Σιάτλ Σάουντερς
Ρεάλ Σολτ Λέικ
|
|
|
23:00
1685
|
Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι
Σαν Χοσέ Έρθκουεικς
|
|
|
23:00
1686
|
Τορόντο
Σικάγο Φάιαρ
|
|
|
23:00
1687
|
Φιλαδέλφεια Γιούνιον
Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς
|
|
|
23:00
2877
|
Μπολιβάρ
Σπόρτ Μπόις Γουάρνες
|
|
|
23:00
2881
|
Ζούλια
Εστουντιάντες Καρ.
|
|
|
23:00
2882
|
Ατλέτικο Βενεζουέλας
Ντεπορτίβο Ντελ Τζούλια
|
|
|
23:00
2883
|
Μονάγκας
Καραμπόμπο
|
|
|
23:00
2884
|
Πορτουγκέζα
Ντεπορτίβο Μιράντα
|
|
|
23:00
2885
|
Τρουχιγιάνος
Εστουντιάντες Μέριντα
|
|
|
23:00
2886
|
Σαμόρα
Ντεπορτίβο Λάρα
|
|
|
23:00
2887
|
Ουρένα
Ντεπορτίβο Ανζοατεγκουί
|
|
|
23:00
2888
|
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα
Ντεπορτίβο Τάτσιρα
|
|
|
23:00
2901
|
Φουέρτζα Αμαρίγια
Ελ Νασιονάλ
|
|
|
23:00
2914
|
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
Σάντος Ντε Γκουαπίλες
|
|
|
23:15
2870
|
Ατλέτικο Ουίλα
Όνσε Κάλντας
|
|
|
23:30
-
|
Κάρλος Μανούτσι
Σπορτ Λορέτο
|
|
|
23:30
-
|
Σιενσιάνο
Σεράτο Πακασμάγιο
|
|
|
23:30
1677
|
Κοριτίμπα
Φλουμινένσε
|
|
|
23:30
2852
|
Σπόρτινγκ Κριστάλ
Σεζάρ Βαγιέχο
|
|
|
00:00
-
|
Σονσονέιτ
Ισίντρο Μεταπάν
|
|
|
00:00
-
|
Κουμπάν Ιμπέριαλ
Σουτσιτεπεκουέζ
|
|
|
00:00
-
|
CD Ρεάλ Σοσιεδάδ
Μάραθον
|
|
|
00:00
-
|
Γκουαλασέο SC
Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο
|
|
|
00:00
-
|
Ουκρέιν Γιουν.
Σέρμπιαν Γουάιτ Ιγκλς
|
|
|
00:00
1688
|
Σαν Λορέντζο
Εστουδιάντες ντε Λα Πλάτα
|
|
|
00:00
2894
|
Ιντεπ. Ριβαντάβια
Λος Άντες
|
|
|
00:00
2904
|
Ολίμπια Ασουνσιόν
Ρίβερ Πλέιτ Ασουνσιόν
|
|
|
00:15
-
|
Αλιάνσα Σαν Σαλβαδόρ
CD Ντράγκον
|
|
|
00:15
2878
|
Σαν Χοσέ Ορούρο
Δε Στρόνγκεστ
|
|
|
00:30
1689
|
Ατλέτικο Μινέιρο
Φιγκεϊρένσε
|
|
|
00:30
1690
|
Σαπεκοένσε
Σάντος
|
|
|
01:00
-
|
Πετάπα
Μουνισιπάλ
|
|
|
01:00
-
|
Μοτάγκουα
Ντεπορτίβο Ολίμπια
|
|
|
01:00
-
|
Σπόρτινγκ Σαν Μιγκελίτο
Αράμπε Ουνίδο
|
|
|
01:00
2871
|
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
Τολίμα
|
|
|
01:00
2915
|
Λα U Ουνιβερσιτάριος
Ερεντιάνο
|
|
|
01:15
2862
|
Ράμπλα Τζούνιορς
Πενιαρόλ
|
|
|
01:30
-
|
Γιορκ Σούτερς
Χάμιλτον Σίτι
|
|
|
01:30
2872
|
Ενβιγκάδο
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
|
|
|
02:00
-
|
Γκουαρανί
ABC Νατάλ
|
|
|
02:00
-
|
Ατλέτικο Βεραγκουένσε
Ντεπ. Ουνιβερσιτάριο
|
|
|
02:00
1691
|
Ατλέτικο Τουκουμάν
Μπόκα Τζούνιορς
|
|
|
02:00
1692
|
Σάντος Λαγκούνα
Άτλας
|
|
|
02:10
2905
|
Σπορτίβο Λουκένιο
Νασιονάλ Ασουνσιόν
|
|
|
03:30
2873
|
Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα
Λος Μιγιονάριος
|
|
|
04:00
1693
|
Γουαδαλαχάρα Τσίβας
Πατσούκα
|
|
|